خوش آمدید به راشاتکس
تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، برج الماس
021-26355462
1- کارمزد
1-۱- راشاتکس از آغاز فعالیت خود علاوه‌بر ارائه مناسب‌ترین نرخ تتر، مقرون‌به‌صرفه‌ترین نرخ کارمزد را به کاربران خود ارائه می‌دهد. ازجمله اقدامات راشاتکس در این زمینه، می‌توان به کاهش پلکانی کارمزد باتوجه‌به سطح کاربری، کارمزد رایگان واریز و انتقال بانکی و مبدل راشاتکس اشاره کرد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، به صفحه کارمزدها مراجعه کنید.

1-۲- کارمزد برداشت تومان به کارمزد انتقالات بانکی مربوط است و راشاتکس ذی‌نفع نیست.

1-۳- کارمزد برداشت تتر به شبکه بلاک‌چین مربوط است و راشاتکس ذی‌نفع نیست.

1-۴- کارمزد برداشت برای سایر ارزها متناسب با شلوغی شبکه متغیر خواهد بود.

2- اطلاعات حساب بانکی
2-۱- کاربر باید از حساب و کارت بانکی رسمی که به‌‌ نام شخص صاحب حساب در سیستم بانکی کشور ثبت شده است، برای واریز و برداشت استفاده و از ارائه اطلاعات حساب فردی دیگران خودداری کند.

2-۲- درج صحیح اطلاعاتی مانند شماره کارت و شماره شبا بر‌عهده کاربر است و پیامد بروز هرگونه اشتباه در آن، متوجه کاربر خواهد بود.

2-۳- پرداخت در راشاتکس با استفاده از بن‌کارت، کارت هدیه، کارت خرید و کارت اعتباری مجاز نیست؛ حتی اگر نام شخص صاحب کارت روی کارت درج شده باشد.

3- زمان تسویه رمزارز
3-۱- براساس الزامات قانونی و طبق دستور پلیس فتا، به‌منظور جلوگیری از کلاه‌برداری و پول‌شویی، تسویه رمزارز پس از ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

زمان ثبت دستور تسویه ازطرف راشاتکس برای کاربر، به‌شرح زیر است:

تسویه تتر TRC-20
3-۲- تسویه تتر TRC-20 به‌صورت آنی و در لحظه انجام می‌گیرد.

نکته: در تسویه تراکنش‌های بیش از ۵٬۰۰۰ تتر، از ۱۰ دقیقه تا ۶ ساعت احتمال تأخیر وجود دارد.

نکته: درصورتی‌‌که برای اولین‌بار با کارت بانکی جدید خرید می‌کنید، تسویه تتر با مقداری تأخیر انجام خواهد شد.

تسویه تتر ERC-20
3-۳- تسویه تتر ERC-20 در بازه‌های سه‌ساعته انجام می‌شود. واریز تتر ERC-20 برای سفارش‌هایی که در بازه ٢ بامداد تا ٨ صبح ثبت شده‌اند، از ساعت ٨ صبح و با اندکی تأخیر صورت می‌گیرد.

تسویه برداشت سایر ارزها
3-۴- تسویه در بازه‌های سه‌ساعته انجام می‌شود. واریز برای سفارش‌هایی که در بازه ۱۲ بامداد تا ۹ صبح ثبت شده‌اند٬ از ساعت ۹ صبح و با اندکی تأخیر صورت می‌گیرد.

4- زمان تسویه تومان

4-۱- به‌طورکلی، راشاتکس متعهد است تا تسویه تومانی را در روز کاری بعد انجام دهد. باوجوداین‌، تمامی تلاش راشاتکس به‌منظور تحقق شرایط ذکر‌شده در جدول زیر در شرایط مطلوب به‌منظور ارائه خدمات سریع تسویه تومانی خواهد بود.

4-۲- تسویه فوری تومان در روزهای غیرتعطیل انجام می‌شود و درخواست‌های تسویه روزهای تعطیل، در اولین روزکاری پس از تعطیلی تسویه می‌شوند. تمامی ساعات اعلامی پس از تأیید‌شدن تراکنش ازسمت راشاتکس هستند.

4-۳- عواملی از‌جمله ثبت شماره شبا اشتباه باعث تأخیر در تسویه تراکنش خواهد شد. با‌توجه‌به سقف درج‌شده در جدول، تسویه تومانی صرفاً برای یک مرتبه تسویه در روز برای هر حساب کاربری است.

4-۴- بروز هرگونه مشکل پیش‌بینی‌نشده نظیر فعال‌نبودن سیستم بانکی، اختلال در درگاه پرداخت یا تداخل در انتقالات در شبکه بانکی خارج از دسترس راشاتکس است و درصورت بروز چنین مشکلاتی، احتمال تأخیر در تسویه وجود دارد.

4-۵- امکان تأخیر در تسویه تومان برای شماره‌‌های شبای متعلق به بلوبانک وجود دارد؛ بنابراین، در‌صورت انتخاب این بانک، مسئولیت بروز هرگونه تأخیر برعهده کاربر است.

4-۶- درصورتی‌که شماره شبای کاربر در راشاتکس تأیید نشده باشد، تسویه ۱۰ الی ۳۰ دقیقه بعد از تأیید شبا انجام می‌شود (صرفاً برای اولین‌بار تا زمان تأیید شبا).

4-1- به‌طورکلی، راشاتکس متعهد است تسویه تومانی را تا سقف ۵۰۰میلیون تومان در هر شبانه‌روز برای هر حساب کاربری انجام دهد. باوجوداین‌، تمامی تلاش راشاتکس این است تا در شرایط مطلوب به‌منظور ارائه خدمات بهتر، بیش از این مبلغ را برای کاربر تسویه کند.

4-2- هر کاربر در شبانه‌روز می‌تواند حداکثر ۵۰۰میلیون تومان ازطریق واریز به شبا وجه تومانی برداشت کند.